Aku.bušilica - EGBL108K,Black&Decker
Karakteristike proizvoda:
Napon ( volti) 10,8 V
Veličina vretena 10mm
Broj obrtaja 0-600 1/min
Smer levo-desno
Broj regulacija obr. momenta 11
Vreme punjenja 3 sata
Bušenje metal 10 mm
Bušenje drvo 25 mm