Aku.bušilica - EPC12CAB,Black&Decker
Opis
Akumulatorska bušilica Black & Decker EPC12CAB koja dolazi sa veoma pouzdanom bateriom Li-Ion 12V , optimalnim vremenom punjenja od 2 do 4 h, i brojem obrtaja 0-750/min, čini je sasvim jednostavnom za obavljanje veoma zahtevnih poslova. Ova bušilica namenjena je za drvo debljine do 25 mm, kao i čelik do 10 mm. Ova model ima mogućnost podešavanja obrtnog momenta, a samim tim ima i mogućnost rad.
Namenjena za bušenje i šrafljenje drveta i metala
Specifikacija:
Napon: 12 V
Maksimalan broj obrtaja: 0-750
Obrtni moment: 11 Nm
Regulacija obrtnog momenta u 24 pozicije
Brzostezna glava promera 10 mm
Rotacija u oba smera
Baterija se može odvojiti od tela bušilice
Kapacitet baterije 1.2 Ah
Dodatna baterija
Vreme punjenja baterije 3h
Kompaktna veličina za rad u svim uslovima
Male mase za lakši rad bez zamaranja
Brzostezna glava bez ključa
Proizvod nije predviđen za industrijsku upotrebu
Napon: 12 V
Brzina: 0 - 700/min
Kapacitet bušenja:
25 mm (drvo),
10 mm (čelik