Akumulatorska cirkular 18V, BKS18BL-0 AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske testere, cirkulari, gerovi, sekači
Akumulatorske ručne kružne testere - cirkulari
Akumulatorska cirkular 18V, BKS18BL-0 AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935451537
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
PROFLUKS ™ Motor bez četkica za veću snagu i brzinu motora. Izuzetno kompaktan cirkular ukupne dužine 341 mm. Poboljšana vidljivost pomoću LED...
Opis
PROFLUKS ™ Motor bez četkica za veću snagu i brzinu motora
Izuzetno kompaktan cirkular ukupne dužine 341 mm
Poboljšana vidljivost pomoću LED svetla i ventilatora za prašinu
Štitnik i osnova od magnezijuma omogućavaju malu težinu alata
Elektronska kočnica motora, list testere se zaustavlja za nekoliko sekundi
Prekidač za zaključavanje
Zaključavanje osovine za laganu zamenu lista testere
Karakteristike:
Akumulatorski cirkular 18V – BKS 18BL-0, AEG
Napon akumulatora 18 V
Tip baterije Li-ion
Prečnik lista/Prihvat 190/30 mm
Gerovanje 0–56°
Broj obrtaja 3.800 o/min
Maks. kapacitet sečenja pri 90° – 64 mm, pri 45° – 45 mm