Akumulatorska cirkular 18V, BKS18C2-0 AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske testere, cirkulari, gerovi, sekači
Akumulatorske ručne kružne testere - cirkulari
Akumulatorska cirkular 18V, BKS18C2-0 AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935478635
Opis
Kompaktan, lagan i dobro izbalansiran cirkular
Velika brzina rezanja od 3700 o/min
Metalni štitnik i aluminijumska osnova osiguravaju trajnost
Sigurnosno zaključavanje sprečava slučajno pokretanje
Zaključavanje osovine za laganu zamenu lista testere
Gerovanje do 50°
Kompatibilno sa sistemom PRO18V
Karakteristike:
Akumulatorski cirkular 18V – BKS 18C2-0, AEG
Napon akumulatora 18 V
Tip baterije Li-ion
Prečnik lista/Prihvat 165/20 mm
Gerovanje 0–50°
Broj obrtaja 3.700 o/min
Maks. kapacitet sečenja pri 90° – 57 mm, pri 45° – 39,7 mm