Akumulatorska odvijač za knauf BTS18BL-0 AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske bušilice - odvrtači
Akumulatorska odvijač za knauf BTS18BL-0 AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935459620
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Mali i lagani odvijač za knauf dužine samo 266 mm. Snažan motor sa 5000 obrtaja u minuti. Funkcija push pogona za poboljšano vreme rada i udobnost...
Opis
Mali i lagani odvijač za knauf dužine samo 266 mm
Snažan motor sa 5000 obrtaja u minuti
Funkcija push pogona za poboljšano vreme rada i udobnost (zaključavanje prekidača)
Neverovatno trajanje do 3000 šrafova sa L1850R baterijom
Brzo otpuštanje – ¼ ″ Hex stezna glava omogućava jednostavnu promenu bita
Karakteristike:
Akumulatorski odvijač za suvu gradnju / knauf BTS 18BL-0, AEG
Napon akumulatora 18 V
Tip baterije Li-ion
Broj udaraca u minuti 0 – 3000
Maks. moment 5 Nm