Akumulatorska ubodna testera BST18BLX-0 -AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske testere, cirkulari, gerovi, sekači
Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorska ubodna testera BST18BLX-0 -AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935459654
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Moćni 18V PROFLUKS ™ motor bez četkica sa 3500 poteza u minuti. FIKSTEC mehanizam za brzu i jednostavnu promenu sečiva bez ključa. 5 –...
Opis
Moćni 18V PROFLUKS ™ motor bez četkica sa 3500 poteza u minuti
FIKSTEC mehanizam za brzu i jednostavnu promenu sečiva bez ključa
5 – različitih podešavanja brzine, meki start i konstantna brzina pod opterećenjem
Sistem za uklanjanje prasine
Karakteristike:
Napon akumulatora 18 V
Tip baterije Li-ion
Brzina hoda 3500 o/min
Gerovanje 45°
Maks. dubina sečenja u aluminijumu 20 mm
Maks. dubina sečenja u mekom drvetu 135 mm
Dubina hoda 25,4 mm