Akumulatorska ubodna testera BST18XLI-401B -AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske testere, cirkulari, gerovi, sekači
Akumulatorske ubodne testere
Akumulatorska ubodna testera BST18XLI-401B -AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935471046
Opis
Akcija klatna za povećane performanse sečenja
Metalno kućište za duži vek trajanja alata
Profesionalna, aluminijska baza
FIKSTEC mehanizam za brzu i jednostavnu promenu sečiva bez ključa
Varijabilni prekidač idealni za precizni rad
Ergonomski dizajn ručke za ugodno korištenje
Elektronska kočnica motora, list se zaustavlja u nekoliko sekundi
Karakteristike:
Kapacitet baterije 4,0 Ah
Napon akumulatora 18 V
Tip baterije Li-ion
Broj baterija u setu 1
Vreme punjenja 60 min
Brzina hoda 0-2050 o/min
Gerovanje 45°
Maks. dubina sečenja u aluminijumu 10 mm
Maks. dubina sečenja u mekom drvetu 80 mm
Dubina hoda 26 mm