Akumulatorska udarna bušilica 12V, BSB12C2LI-202B AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske bušilice - odvrtači
Akumulatorska udarna bušilica 12V, BSB12C2LI-202B AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935443964
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Kompaktna udarna bušilica dužine samo 192 mm. Obrtni moment od 40 Nm (2,0 Ah) za različite primene. FIXTEC samostezna glava od 10 mm bez ključa....
Opis
Kompaktna udarna bušilica dužine samo 192 mm
Obrtni moment od 40 Nm (2,0 Ah) za različite primene
FIXTEC samostezna glava od 10 mm bez ključa
2-brzinski menjač, 0 – 400 o/min i 0 – 1500 o/min
Ugrađen indikator stanja baterije
3 režima rada – lagana upotreba za različite primene
Isporučuje se sa dve baterije 2,0 Ah i punjačem
Karakteristike:
Kapacitet baterije 2,0 Ah
Napon akumulatora 12 V
Tip baterije Li-ion
Broj baterija u setu 2
Vreme punjenja 40 min
Beton max.(mm) 10
Čelik max.(mm) 10
Drvo max.(mm) 20
Broj udaraca u minuti 22.500
Maks. moment 40 Nm