Akumulatorska udarna bušilica 12V, BSB12G3LI-202C AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Akumulatorski alati
Akumulatorske bušilice - odvrtači
Akumulatorska udarna bušilica 12V, BSB12G3LI-202C AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935451531
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Kompaktna (188 mm duga) snažna akumulatorska bušilica za široku upotrebu. Maksimalni obrtni moment od 32 Nm pruža punu snagu. 2-brzinski menjač, 0...
Opis
Kompaktna (188 mm duga) snažna akumulatorska bušilica za široku upotrebu
Maksimalni obrtni moment od 32 Nm pruža punu snagu
2-brzinski menjač, 0 – 350 o/min i 0 – 1500 o/min
24-stepena kontrole obrtnog momenta
Stezna glava od 10 mm sa metalnim čeljustima
3 režima rada – lagana upotreba za različite poslove
12V 2.0Ah PROLITHIUMION ™ paket isporučuje veću snagu i duže vreme rada
Isporučuje se sa dve baterije 2,0 Ah i punjačem
Karakteristike:
Kapacitet baterije 2,0 Ah
Napon akumulatora 12 V
Tip baterije Li-ion
Broj baterija u setu 2
Vreme punjenja 80 min
Čelik max.(mm) 10
Drvo max.(mm) 30
Maks. moment 32 Nm