Black+Decker kružna testera 1250W - 66 MM + list testere+kofer CS1250LKA | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Cirkulari - ručne kružne testere
Black+Decker kružna testera 1250W - 66 MM + list testere+kofer CS1250LKA
Proizvođač:
Black+Decker
Šifra proizvoda: CS1250LKA
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Kružna testera 1250W - 66 MM + list testere+kofer Black+Decker CS1250LKA. Snaga: 1250W. List testere: 190mm. Prečnik rupe lista testere/osovine mašine:...
Opis
Kružna testera 1250W - 66 MM + list testere+kofer Black+Decker CS1250LKA
Karakteristike:
Snaga: 1250W
List testere: 190mm
Prečnik rupe lista testere/osovine mašine: 16mm
Maksimalna dubina sečenja pod 90°: 66mm
Maksimalna dubina sečenja pod 45°: 50mm
Laser: da (crveni)
Brzina bez opterećenja: 5.300 obr/min
Napajanje: 230V max
Dužina kabla: 2m
Težina: 3.2 kg
Obim isporuke:
1 kružna testera
2 lista testere
1 kabl 2m
Recenzije
Još nema recenzija. Budi prvi koji će ostaviti recenziju!
Slični proizvodi
-42%