Black+Decker udarna bušilica 850W BEH850SA32 | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Vibracione bušilice
Black+Decker udarna bušilica 850W BEH850SA32
Proizvođač:
Black+Decker
Šifra proizvoda: BEH850SA32
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Black+Decker udarna bušilica 850W BEH850SA32. Black+Decker udarna bušilica BEH850. Snažna bušilica za bušenje u drvetu, betonu i metalu. Brzostezna...
Opis
Black+Decker udarna bušilica BEH850
Snažna bušilica za bušenje u drvetu, betonu i metalu.
Brzostezna glava za brzu promenu.
Promena brzine je jednostavna i brza pomoću prekidača sa gornje strane bušilice.
Bušilica u opremi ima dodatnu ručku s kojom je bušenje još lakše.
Snaga 850W
Broj udaraca 54400 u/min
Maks. br. okr. u slob. hodu 3100 okr/min
Kapacitet stezne glave 1.5 - 13 mm
Masa 1.9 kg
Obim isporuke:
Udarna bušilica
32 dodatka
Torba
Recenzije
Još nema recenzija. Budi prvi koji će ostaviti recenziju!
Slični proizvodi
-42%