Evolution Cirkular za čelik sa listom testere TCT 1750W - EVO230HDX+ | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Ručna kružna testera za metal - cirkular za metal
Evolution Cirkular za čelik sa listom testere TCT 1750W - EVO230HDX+
Proizvođač:
Evolution
Šifra proizvoda: EVO230HDX+
Opis
Rezanje metala bez grejanja reznog dela, bez pucni, nije potrebno hlađenje
Rezanje bez varnica
Sa laserom koji pokazuje pravac sečenja
Dugi radni vek testera
Tehnički podaci:
Motor 1750 W
Sečenje pod uglom 0-45°
Maksimalni kapacitet sečenja 84mm
Maksimalna debljina sečenja (konstruktivni čelik) 12mm
Broj obrtaja 2700 o/min
Prečnik lista 230mm