DCK KJZ05-10BK električna bušilica, 600W
Osobine i prednosti:
Snažan motor od 600W obezbeđuje održiv i stabilan učinak sa maksimalnim prečnikom bušenja od 10 mm u metalu
Ergonomski dizajn kućišta sa laganom i kompaktnom strukturom pruža udoban hvat i lakše rukovanje
Samostezna glava (brzostezna) omogućava brzu i jednostavnu zamenu pribora bez upotrebe alata
Praktičan prekidač za promenu smera obrtaja (napred i nazad) značajno povećava efikasnost pri radu
Dizajnirana za profesionalnu upotrebu, pružajući stabilan prenos snage za precizne zadatke bušenja
Karakteristike:
Nazivna ulazna snaga 600 W
Broj obrtaja u praznom hodu 0 - 3000/min
Maksimalni kapacitet bušenja čelika Φ10 mm
Maksimalni kapacitet bušenja drveta Φ25 mm