Stona testera DeWALT DWE7485RS
Lagan dizajn u odnosu na druga konkurentska mobilna postolja.
Uvlačiva, ručica je mekana i izvlači se omogućavajući korisniku da udobno povuče testere.
Aluminijumska konstrukcija izdržava opterećenja do 90kg..
Veliki točkići za teške uslove rada mogu lako da predju preko stepenica, ivičnjaka.
Gumene noge sprečavaju klizanje postolja po glatkim površinama.
Napon: 220 - 240 V
Snaga: 1850 V
Bez gubitaka: 5800 o / min
Prečnik diska: 210 x 30 mm
Kapacitet nagiba: 45 °
Maks. kapacitet čupanja (desno): 622 mm
Maks. kapacitet čupanja (levo): 318 mm
Veličina stola: 485 * 485 mm
Maks. dubina reza na 90 °: 65 mm
Maks. dubina reza na 45 °: 45 mm
D x D x V: 605 x 605 x 330 mm