Evolution List testere za aluminijum 80 zubaca - EVO355-ALUMIN | Prodavnica Alata
Početna
More
Pribor za alate
Listovi za cirkulare
List za cirkular za aluminijum
Evolution List testere za aluminijum 80 zubaca - EVO355-ALUMIN
Proizvođač:
Evolution
Šifra proizvoda: EVO355-ALUMIN
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
List testere 355mm za aluminijum za EVOLUTION355 Steel. Tehničke karakteristike proizvoda. List testere za konstruktivne čelike 355mm (14"). 80 TCT...
Opis
List testere 355mm za aluminijum za EVOLUTION355 Steel
Tehničke karakteristike proizvoda
List testere za konstruktivne čelike 355mm (14")
80 TCT zuba
Prihvat 25.4 mm.