Hitachi DH38MS-WS • Hamer SDS Max | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Bušilice za beton SDS max
Hamer SDS Max - DH38MS-WS, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: DH38MS-WS
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga 950W. Prihvat SDS max. Broj obrtaja 0-620 1/min. Broj udaraca 0-2800 1/min. Snaga udara 0-9J
Opis
Elektro-pneumatski kombinovani hamer sa SDS max prihvatom
2 načina rada: Udarno bušenje i štemovanje
Bezbedno i jednostavno prebacivanje iz režima udarnog bušenja u režim štemovanja
Dugoročni sistem podmazivanja
Auto-stop
Blokada obrtanja za štemovanje
Sigurnosno kvačilo
12 pozicija za dleto
Snažan motor od 950W ulazne snage
Snaga udarca do 9J i 2.800 udara u minutu
Karakteristike:
Snaga 950W
Prihvat SDS max
Broj obrtaja 0-620 1/min
Broj udaraca 0-2800 1/min
Snaga udara 0-9J
Kapacitet u betonu sa burgijom do 38mm
Kapacitet u betonu sa krunom do 105mm