Hitachi DH24PH-WS • Hamer SDS-Plus | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Bušilice za beton SDS plus
Hamer SDS-Plus - DH24PH-WS, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: DH24PH-WS
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga:. 730 W. Udarac: 2,7 J, prihvat: SDS. PLUS. Težina mašine: 2,7 kg
Opis
Karakteristike:
Snaga: 730 W
Udarac: 2,7 J, prihvat: SDS PLUS
Težina mašine: 2,7 kg
Maks.prečnik bušenja čelika : 13mm, drveta: 32mm,
betona : 24mm,