Hitachi DH28PC-WS • Hamer SDS-Plus | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Bušilice za beton SDS plus
Hamer SDS-Plus - DH28PC-WS, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: DH28PC-WS
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga 720W. Prihvat SDS+. Broj obrtaja 0-1.500 1/min. Broj udaraca 0-4.000 1/min. Snaga udara 0-3,5J
Opis
Udarna kombinovana bušilica sa SDS+ prihvatom
Elektro-pneumatski čekić mehanizam
Sigurnosno kvačilo
Snažan motor od 720W ulazne snage
Agresivna mašina sa snagom udarca do 3,5J i 4.000 udara u minutu
Sistem brze zamene pribora bez upotrebe dodatnih alata
3 funkcije : Bušenje u drvetu i metalu / čekić bušenje betona, kamena i opeke / funkcija štemovanja
Soft - touch ručka za bezbedno vođenje i precizno rukovanje
Auto-stop
Optimizovana upotreba alata u skučenim prostorima zahvaljujući kompaktnom dizajnu
Bočna ručka zajedno sa graničnikom dubine omogućava konstantnu preciznost
Karakteristike:
Snaga 720W
Prihvat SDS+
Broj obrtaja 0-1.500 1/min
Broj udaraca 0-4.000 1/min
Snaga udara 0-3,5J
Kapacitet u betonu sa burgijom do 28mm
Kapacitet u betonu sa krunom do 80mm
Kapacitet u drvetu do 32mm
Kapacitet u metalu do 13mm