Holzmann HBS230ECO Tračna testera 230mm
Osobine i prednosti:
HOLZMANN tračna testera za drvo HBS230ECO 230V je idealan početni model za obradu drvenih radnih komada do visine od 90 mm, zahvaljujući svom izvanrednom odnosu cene i performansi, kao i kompaktnoj i laganoj konstrukciji.
Zakretni aluminijumski liveni sto
Paralelni i ugaoni graničnik
Priključak za usisavanje
Poluga za brzo zatezanje trake testere
Karakteristike:
Snaga motora S1 u W: 350 W
Napon: 230V / 50 Hz