Magnetna aku bušilica 18V 5Ah sa permanentnim magnetom Milwaukee M18FMDP-502C. Milwaukee POWERSTATE motor bez četkica pruža performanse bušenja kao...
Magnetna aku bušilica 18V 5Ah sa permanentnim magnetom Milwaukee M18FMDP-502C
Milwaukee POWERSTATE motor bez četkica pruža performanse bušenja kao bušilica sa kablom, na 6 mm čeličnoj ploči može izbušiti 40x 18 mm rupa sa jednom 5Ah baterijom
Maksimalan kapacitet bušenja od 38 mm sa frezerima i 13 mm sa burgijama
Samostežući 19 mm Weldon prihvat za brzu zamenu alata bez ključa
Hod od 146 mm za korišćenje različitih dodataka
Izmenljive ručice za rad levom ili desnom rukom
Integrisana LED lampa za osvetljavanje radne površine
Baterije: 18V 2x 5.0Ah Li-ion
Prihvat alata: Weldon 19mm
Brzine: 400 / 690 o/min
Bušenje frezerom max: 38 mm
Max. dubina bušenja: 50 mm
Bušenje burgijom: do 13 mm
Sila magneta: 8890 N
Hod: 146 mm
Težina sa baterijom: 13.0 kg
Milwaukee magnetna aku bušilica 18V 5Ah sa permanentnim magnetom M18FMDP-502C