Potezna kružna testera - EVO-RAGE3-255,Evolution
Opis proizvoda:
testera za rezanje čelika, aluminijuma i drveta i opciono cigli
testera je potezna, tako da su mogući duži rezovi pod uglom
Isporučuje se sa višenamenskom testerom
Poseduje ultra - sigurno vrhunsku sponu i čip deflektor .
Ne zaboravite: 255mm Dijamantska ploča pretvara ovaj alat u alata za rezanje cigli i blokova
Karakteristike proizvoda:
snaga 2000 W
napon 230 V
Debljina reza čelika 6 mm
debljina reza drveta 75 x 300 mm pod 90 stepeni
debljina reza drveta 40 x 300 mm pod 45 stepeni