Evolution EVO230HDX • Testera 230mm za čelik 48 Z | Prodavnica Alata
Početna
More
Pribor za alate
Listovi za cirkulare
List za cirkular za čelik i inox
Testera 230mm za čelik 48 Z - EVO230HDX, Evolution
Proizvođač:
Evolution
Šifra proizvoda: EVO230HDX
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
 . List testere za čelik 230mm (9"). prihvat 25.4mm (1"). br. TCT zuba 48. Max br. obrtaja 2700
Opis
Karakteristike:
List testere za čelik 230mm (9")
prihvat 25.4mm (1")