Ubodna testera 700W, STEP100X AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Ubodne testere
Ubodna testera 700W, STEP100X AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935451000
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Motor jačine 700 W. FIXTEC brza izmena sečiva / testera. 6 – različitih podešavanja brzine za lakšu kontrolu i bolje sečenje. Ergonomski dizajn sa...
Opis
Motor jačine 700 W
FIXTEC brza izmena sečiva / testera
6 – različitih podešavanja brzine za lakšu kontrolu i bolje sečenje
Ergonomski dizajn sa integrisanim mekim – rukohvatom
Isporučuje se u Gift box-u – list tetere, štitnik, poklopac za prašinu, kabel 4 m
Karakteristike:
Broj artikla: 4935451000
Brzina hoda 1000 – 3200 o/min
Dubina hoda 20 mm
Gerovanje 45°
Podešavanja njihanja 4 položaja
Max. dubina sečenja aluminijuma 20 mm
Max. dubina sečenja metala 10 mm
Max. dubina sečenja drveta 100 mm
Ulazna snaga 700 W