Hitachi CJ90VST-WA • Ubodna testera 705 W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Ubodne testere
Ubodna testera 705 W - CJ90VST-WA, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: CJ90VST-WA
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga:. 705 W,Težina alata: 2,2 kg. Maksimalna dubina rezanja: 90. mm. Regulacija broja obrtaja
Opis
Karakteristike:
Snaga: 705 W,Težina alata: 2,2 kg
Maksimalna dubina rezanja: 90 mm
Regulacija broja obrtaja
Dubina rezanja: drvo 90 mm, čelik 9 mm