Hitachi CJ90VST-NA • Ubodna testera 705W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Ubodne testere
Ubodna testera 705W - CJ90VST-NA, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: CJ90VST-NA
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Ubodna testera 705W - CJ90VST,Hitachi. proizvoda.4 položaja ubodne testerice radi povećanja efikasnosti sečenja ra...
Opis
Ubodna testera 705W - CJ90VST,Hitachi
Opis proizvoda
4 položaja ubodne testerice radi povećanja efikasnosti sečenja različitih materijala
Testerica se menja bez upotrebe alata
Snažan ventilator čuva motor od ostataka koje nastaju pri rezanju
Mekana ručka, upija vibracije i pruža veću udobnost i bezbedno držanje
Lagan alat samo 4,9 kg za lako manevrisanje i manje zamoran rad
Niklovano postolje od livenog aluminijuma pruža stabilnost i sprečava grebanje radne površine
Veliki kapacitet reza ( 3-1/2 " u drvetu, 5 / 16 " u čeliku )
Dugme za zaključavanje omogućava konstantnu brzinu tokom neprekidnog rada
"t" prihvat alata
Karakteristike proizvoda
Kapacitet rezanja drvo 90mm ( 3-1/2 " )
Kapacitet rezanja čelik 8mm ( 5 / 16 " )
radijus položaja 45 ° desno / levo
Snaga 705W
Dužina 20mm ( 3 / 4 " )
Brzina bez opterećenja 850 - 3.000 / min .
Dužina 228mm ( 9 " )