Hitachi CJ110MV-UT • Ubodna testera 720 W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Ubodne testere
Ubodna testera 720 W - CJ110MV-UT, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: CJ110MV-UT
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga:. 720 W,Težina alata: 2,3 kg. Maksimalna dubina rezanja:. 110 mm. Konstantan broj obrtaja pod
Opis
Karakteristike:
Snaga: 720 W,Težina alata: 2,3 kg
Maksimalna dubina rezanja: 110 mm
Konstantan broj obrtaja pod opterećenjem
Dubina rezanja: drvo 110 mm, čelik 10 mm