Hitachi CJ110MVA-WS • Ubodna testera 720 W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Električne testere, cirkulari, gerovi, dihtovi, strugovi
Ubodne testere
Ubodna testera 720 W - CJ110MVA-WS, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: CJ110MVA-WS
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga:. 720 W,Težina alata: 2,2 kg. Maksimalna dubina rezanja:. 110 mm. Regulacija broja obrtaja
Opis
Karakteristike:
Snaga: 720 W,Težina alata: 2,2 kg
Maksimalna dubina rezanja: 110 mm
Regulacija broja obrtaja
Dubina rezanja: drvo 110 mm, čelik 10 mm
Visina hoda 26 mm, ugao nagiba 45°,led svetlo