Hitachi FDV16VB2-U3 • Udarna bušilica 550 W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Vibracione bušilice
Udarna bušilica 550 W - FDV16VB2-U3, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: FDV16VB2-U3
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snaga:. 550 W,Težina alata: 1,6 kg. Bušenje čelika do 13mm,betona. do 16mm,drveta do 25mm. Broj obrtaja: 0-2900 o/min
Opis
Karakteristike:
Snaga: 550 W,Težina alata: 1,6 kg
Bušenje čelika do 13mm,betona do 16mm,drveta do 25mm