Hitachi DV20VB2-S • Udarna bušilica 790 W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Vibracione bušilice
Udarna bušilica 790 W - DV20VB2-S, Hitachi
Proizvođač:
Hikoki
Šifra proizvoda: DV20VB2-S
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snažna vibraciona bušilica od 790W omogućava bušenje u betonu do 20 mm prečnikaKompaktna i lagana bušilica: 333...
Opis
Snažna vibraciona bušilica od 790W omogućava bušenje u betonu do 20 mm prečnika
Kompaktna i lagana bušilica: 333mm i 2.2kg
Dve brzine bušenja
Meka drška ručice
Prekidač za promenu brzine
Karakeristike:
790 W ulazna snaga - dvostepeni pogon
Metalno kucište pogonskog mehanizma
Broj obrtaja u praznom hodu 0 - 1.000/ 0 - 3.000 ob /min
Broj udara u punom opterećenju 1.brzina 0 - 13.000/min, 2.brzina 0 - 39.000/min
Brzostežuća glava 1,5 - 13 mm sa blokadom
Bušenje u betonu/čeliku/drvetu - 20/13/40 mm
Kontrolna elektronika
Sigurnosna spojka
Zakretni momenat (Sigurnosna spojka), 1.brzina max. 30,7 Nm, 2.brzina max. 11,1 Nm
Soft-touch rukohvat za optimalan rad
Obrtanje ulevo i udesno(obrtanje ulevo sa polovinom broja obrtaja)
Ukupna dužina 339 mm