Stanley FMEH750K Udarna bušilica, FatMax, 750W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Vibracione bušilice
Stanley FMEH750K Udarna bušilica, FatMax, 750W
Proizvođač:
Stanley
Šifra proizvoda: FMEH750K
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Ulazna snaga: 750W. Bez brzine opterećenja: 0-3200 o / min. Broj udaraca: 0-54400 obr / min. Bušenje (drvo): 32 mm. Bušenje (metalno): 13 mm
Opis
FMEH750K Stanley osobine i prednosti:
Moćna bušilica sa jednim zupčanikom snage 750 W
Metalno kućište zupčanika i gumeno prekrivanje za dodatnu trajnost na gradilištu
3m gumeni kabl za dodatnu svestranost tokom poslova
Prekidač "zaključavanje"
Karakteristike:
Ulazna snaga: 750W
Bez brzine opterećenja: 0-3200 o / min
Broj udaraca: 0-54400 obr / min
Bušenje (drvo): 32 mm
Bušenje (metalno): 13 mm
Bušenje (beton): 16 mm
Prekidač za zaključavanje: Da
Dužina kabla: 3 m
Stezna glava bez ključa: 10 mm
Mekani zahvat: Da
Dužina: 283 mm
Visina: 254 mm
Širina:77 mm
Težina: 1,8 kg
Obim isporuke:
FMEH750K Stanley
Bočna drška
Kofer
Recenzije
Još nema recenzija. Budi prvi koji će ostaviti recenziju!
Slični proizvodi
-30%
DEWALT SHOP najprodavaniji alati
Stanley uvek povoljno - najbolje cene trajno!
Izdvajamo za vas
Stanley FMST1-70749 torba za alat FatMax 18"
9.870 RSD
Dodaj u korpu
-35%