Stanley FMEH850K udarna bušilica , FatMax, 850W | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Bušilice za beton SDS plus
Udarna bušilica Stanley FMEH850K , FatMax, 850W
Proizvođač:
Stanley
Šifra proizvoda: FMEH850K
Opis
Stanley udarna bušilica FMEH850K , FatMax, 850W
FMEH850K Stanley osobine i prednosti:
Snažna udarna bušilica od 850 vati s robusnim zupčanikom
Veoma kompaktan ergonomski dizajn za optimalnu ravnotežu uređaja i fleksibilnost primene
Dvostepeni menjač omogućava širok izbor primena
2-komadna metalna brava od 13 mm
Promenljiva brzina za sporo, čisto bušenje i rad odgovarajućeg materijala
Gume sa velikom površinom i udoban dizajn hvatanja za visoku udobnost korisnika
Robustan i udoban gumeni kabl dug 3 metra
Karakteristike:
Raspon stege (mm): 13
Brzina u praznom hodu (rpm): 0-1100 / 3200
Maksimalni kapacitet bušenja (drvo) (mm): 50
Maksimalni kapacitet bušenja (metal) (mm): 13
Maksimalni kapacitet bušenja (zidanje) (mm): 18
Broj brzine u praznom hodu (ipm): 0-54,400
Snaga snimanja (V): 850
Dužina (mm): 328
Visina (mm): 255
Dubina (mm): 83
Maksimalni obrtni moment: 45
Težina (kg): 2.2
Obim isporuke:
FMEH850K Stanley
Bočna drška
Kofer
Recenzije
Još nema recenzija. Budi prvi koji će ostaviti recenziju!
Slični proizvodi
-30%
DEWALT SHOP najprodavaniji alati
Stanley uvek povoljno - najbolje cene trajno!
Izdvajamo za vas
Stanley FMST1-70749 torba za alat FatMax 18"
9.870 RSD
Dodaj u korpu
-35%