Vibraciona bušilica 750W, SBE750RZ AEG | Prodavnica Alata
Početna
More
Električni alat
Bušilice
Vibracione bušilice
Vibraciona bušilica 750W, SBE750RZ AEG
Proizvođač:
AEG
Šifra proizvoda: AEG 4935442840
Plaćanje na rate karticama Banca Intesa
Snažni 750 W motor. Brzo biranje i zaključavanje na okidaču za stacionarno bušenje. Visoka brzina bušenja na 3000 o/min. IMB dizajn za više...
Opis
Snažni 750 W motor
Brzo biranje i zaključavanje na okidaču za stacionarno bušenje
Visoka brzina bušenja na 3000 o/min
IMB dizajn za više izdržljivosti
Gumena prevlaka sa mikro teksturom za savršeno rukovanje
Isporučuje se u torbi – bočna ručka, dubinomer, kabel 4 m
Karakteristike:
Električna vibraciona bušilica 750W – SBE 750 RZ , AEG
Broj artikla: 4935442840
Obrtni moment(Nm) 27
Dimenzije glave 1,5 – 13 sa ključem
Beton max. 16 mm
Zid max. 20 mm
Čelik max. 13 mm
Drvo max. 30 mm
Brzina bez opterećenja 0 – 3000 o/min
Ulazna snaga 750 W