Villager Nastavak-Mešač za bušilicu MPS-85/400-HEX8 | Prodavnica Alata
Pribor za mešače i miksere
Villager Nastavak-Mešač za bušilicu MPS-85/400-HEX8
Proizvođač:
Villager
Šifra proizvoda: VILL 062625
798 RSD
Opis
Osobine i prednosti:
Dužina: 400 mm
Prečnik: 80 mm
Navoj: HEX 8 mm