Villager Nastavak za dupli mešač DESNI MPS-120/550-R-HEX13 | Prodavnica Alata
Pribor za mešače i miksere
Villager Nastavak za dupli mešač DESNI MPS-120/550-R-HEX13
Proizvođač:
Villager
Šifra proizvoda: VILL 062624
1.302 RSD
Na stanju
Dostupno za preuzimanje: Vojislava Ilića
Dodaj u korpu
Opis
Osobine i prednosti:
Dužina: 550 mm
Prečnik: 120 mm
Navoj: HEX 13 mm