Villager Nastavak za dupli mešač levi MPS-120/550-L-HEX13 | Prodavnica Alata
Početna
More
Pribor za alate
Dodaci i pribor za mašine
Pribor za mešače i miksere
Villager Nastavak za dupli mešač levi MPS-120/550-L-HEX13
Proizvođač:
Villager
Šifra proizvoda: VILL 062623
Opis
Osobine i prednosti:
Dužina: 550 mm
Prečnik: 120 mm
Navoj: HEX 13 mm